Acapella from PicPlayPost

Acapella from PicPlayPost

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Video Kolaj Klip Hazırlama Uygulaması

Sosyal medyanın son zamanlarda en popüler olan uygulamalarından biri olan Acapella from PicPlayPost ile sizde birbirinden eğlenceli klipler hazırlayabilirsiniz. Ülkemizde Ekin Beril ile tanınan kliplerden sonra diğer kullanıcılar da bu tarzda videolar yapmak istiyor. Bu iş gerçekten eğlenceli görünüyor. Kayıt için video formatını belirlemeniz yeterli olacaktır.

Çekmiş olduğunuz farklı videoları eş zamanlı görünecek şekilde entegre eden Acapella from PicPlayPost uygulaması hazırlamış olduğunuz klipleri hızlı bir şekilde paylaşmanıza da izin vermektedir. Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Video kolajı hazırlamak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Acapella from PicPlayPost uygulaması özellikle müzisyenlerin hoşuna gidecek tarzda. Müzik kliplerini sadece 3 adımda hazırlayabiliyorsunuz. Yerleşimleri seçip videoları ekledikten sonra senkronize edecektir.

Daha sonra hazırlamış olduğunuz videoyu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 1 milyondan fazla kullanıcısı olan Acapella from PicPlayPost uygulamasını denemek için indirme işlemini başlatabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
0.9.18
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,617
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?