Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Apk Manager

reklam

Android için APK Dosya Yöneticisi

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Android cihazınızda kullanabileceğiniz Apk Manager uygulamasıyla dışardan APK yükleme işini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zaman zaman Google Play Store'de bulunan uygulama ve oyunların bazılarını ne yazık ki yüklememiz mümkün olmuyor. Bunlar desteklememesiyle yahut ülke gibi sorunlardan dolayı olabiliyor. Ancak eğer siz onu istiyorsanız dışardan apk yükleme işini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Android cihazımızda kullanabileceğimiz Apk Manager uygulamasıyla APK dosyalarını kolay bir şekilde bulabiliyoruz. Son derece anlaşılır bir arayüze sahip olduğundan her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

APK nasıl yüklenir?

APK yüklemesini yapmak normal şartlarda mümkün olmadığı için ayarlar bölümüne girip daha sonra bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra APK dosyalarını indirip çalıştırabilir normal şartlarda yükleyemediğiniz oyun ve uygulamaları Android cihazınıza kurabilirsiniz. İstediğiniz uygulama ve oyunu yükledikten sonra tekrar ayarlar bölümünden aktif ettiğimiz bilinmeyen kaynakları pasif hale getirmenizi öneriyorum. 

Eğer sizde APK dosyaları için iyi bir dosya yöneticisine gerek duyuyorsanız mutlaka Apk Manager'ı Android cihazınız cihazınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.5
BOYUT
Cihaza göre değişir
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,777
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.