Huawei AppGallery APK indir
Huawei AppGallery APK

Huawei AppGallery APK indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Play Store Alternatifi APK Store

Huawei AppGallery, tüm Android cihazlar için Android tabanlı bir uygulama mağazasıdır. Mağaza, belirli uygulama türlerini aramaya yardımcı olan iletişim, video oyunları, fotoğrafçılık ve finans gibi çeşitli kategorilerde yüzlerce uygulamaya ev sahipliği yapıyor.

Her uygulama, ekran görüntüleri, genel uygulama özellik bilgileri, indirme sayısı ve gerçek indirme bağlantısını içeren bilgi sayfalarıyla birlikte gelir. AppGallery global olarak mevcuttur, yani Çin'e özgü değildir.

Huawei AppGallery yüzlerce Android uygulamasını indirebileceğiniz bir resmi Huawei uygulama mağazasıdır. Uygulama, Android işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı telefonla mükemmel çalışır ancak düzgün bir şekilde çalışması için akıllı telefonunuzda Huawei mobil hizmetler uygulamasının yüklü olması gerekir. Kendinizi kendinize ait kullanıcı hesabınızla tanımdladığınızda, Huawei AppGallery'de bulunan iletişim, fotoğrafçılık, video oyunları, finans ve benzeri farklı kategorilere göz atabilirsiniz. Uygulamaların her biri ekran görüntüleri, uygulamanın özellikleri, indirilme sayısı ve tabi ki indirme bağlantısı gibi bilgiler içeren bir bilgi dokümanına sahiptir. Ayrıca, verilen bağlantıdan uygulamanın kaplayacağı alanı da kontrol edebilirsiniz. Huawei AppGallery adından da anlaşılacağı gibi diğer uygulama mağazalarına ilginç bir alternatiftir ve Android işletim sistemine sahip olduğu sürece herhangi bir cihaza uygulamaları indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
10.4.1.304
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
104,165
GELİŞTİRİCİ
Huawei
HEMEN İNDİR (33.61 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 36 Ortalama Puan: 3.3
5
12
4
7
3
4
2
5
1
8
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?