Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lumyer - Photo Animation

reklam

Android için Fotoğraflara Animasyon Ekleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış Lumyer - Photo Animation sayesinde fotoğraflarınıza animasyon etkisi verebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup hareketli resimler için yaratıcılığınızı göstermenize yardımcı olmaktadır. 

Lumyer ile fotoğraflarınızı kolay bir şekilde animasyonlu hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bir fotoğraf çekmek yahut kütüphaneden bir fotoğraf belirlemek. Adından seçip iki hareket efekti uygulamanız yeterli olacaktır. Seçtiklerinizi uyarlayıp sosyal medya hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi galerinize de kaydedebilirsiniz. 

Kullanım açısından kolay olduğundan dolayı animasyon yaparken zorluk çekeceğinize inanmıyorum. Dilerseniz kendi fotoğraflarınızdan dilerseniz arkadaşlarınızın fotoğraflarından duygularınızı anlatabilecek animasyonlar oluşturabilirsiniz. Animasyonlarınızı özelleştirmek için içerisinde çeşitli seçenekler bulunduran Lumyer - Photo Animation uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
60.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,876
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.