Lumyer - Photo Animation

Lumyer - Photo Animation

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Fotoğraflara Animasyon Ekleme Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış Lumyer - Photo Animation sayesinde fotoğraflarınıza animasyon etkisi verebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup hareketli resimler için yaratıcılığınızı göstermenize yardımcı olmaktadır. 

Lumyer ile fotoğraflarınızı kolay bir şekilde animasyonlu hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bir fotoğraf çekmek yahut kütüphaneden bir fotoğraf belirlemek. Adından seçip iki hareket efekti uygulamanız yeterli olacaktır. Seçtiklerinizi uyarlayıp sosyal medya hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi galerinize de kaydedebilirsiniz. 

Kullanım açısından kolay olduğundan dolayı animasyon yaparken zorluk çekeceğinize inanmıyorum. Dilerseniz kendi fotoğraflarınızdan dilerseniz arkadaşlarınızın fotoğraflarından duygularınızı anlatabilecek animasyonlar oluşturabilirsiniz. Animasyonlarınızı özelleştirmek için içerisinde çeşitli seçenekler bulunduran Lumyer - Photo Animation uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
60.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,768
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?