Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Stickman Soccer 2016

reklam

Android için Çöpadam Futbol Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Stickman Soccer 2016 oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Çöp adamlardan oluşan takımınızla maçlara çıktığınız Stickman Soccer 2016 oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Eğlenceli grafiklerin yer aldığı Stickman Soccer 2016 oyunu Fransa'da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası'nın içinde bulunduğu ulusal liglere ve turnuvalara katılabiliyorsunuz. PES ve FIFA oyunlarındaki gibi maçlara çıkıp takımımızı yönettiğimiz Stickman Soccer 2016 oyununda tek farklı olan şey çöp adamların bulunuyor olması. 100'den fazla takımın yer aldığı Stickman Soccer 2016 oyunu akıcı ve eğlenceli bir oyun olduğundan seveceğinize inanıyorum.  

Stickman Soccer 2016 Oynanışı
Oyunun kontrolleri ise oldukça basit. Şut atma oyunlarından daha kapsamlı bir oyun olup yeşil sahaya çıkıp en iyi şekilde kendimizi göstermemiz gerekiyor. Oyun içerisinde yer alan zorluk seviyelerinden en basit olanını seçerek ilerlemenizi öneririm.

Bu sayede oyunu daha iyi kavramış olursunuz. Harici kontrol cihazlarını destekleyen Stickman Soccer 2016 oyunu kontrol cihazlarını kullanarak oyunu aynı cihaz üzerinden çok oyunculu olarak oynamanıza imkan sağlamaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2.3
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
993
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.