Basketball Stars indir
Basketball Stars

Basketball Stars indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Android için Basketbol Oyunu

Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda oynamanız için hazırlanmış kaliteli grafiklerin yer aldığı başarılı bir basketbol oyunudur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun bağımlılık yapıcı bir basketbol tecrübesi sizleri bekliyor. Şut atma yarışmaları üzerine kurulu olan Basketball Stars oyunu içerisinde yapmanız gereken şey fazla sayı elde etmek. 

Yarışmalara katılabildiğiniz gibi rakiplerini belirlenen zaman içerisinde en çok sayıyı yaparak yenmeniz gerekmektedir. Oyuncu oyuna başladıktan sonra bir miktar para ortaya kouyor ardından yarışmaya başlayıp kazanmalı yoksa elindeki parayı kaybedebiliyor eğer oyunu kazanırsa ortaya koyulan parayı topluyor. 

İlerlemeli bir oyun olup seviye kilidini de açabiliyorsunuz. Kıyafetlerinizi kişiselleştirebileceğiniz Basketball Stars oyununda ilerledikçe basketbol toplarının, ekipmanların yahut kıyafetlerin kilidini kolay bir şekilde açabiliyorsunz. Basketbol sahasında rakiplerinizle kıyasıya yarıştığınız Basketball Stars oyununda arka sokaklarda yarışmalara katılıp kimi zaman da bu heyecanı sahillerde yaşayabiliyorsunuz. Bahis şeklinde yarışmalar gerçekleştiren Basketball Stars oyununu Android cihazınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
VERSIYON
1.0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,883
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?