Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

SuperB Cleaner

reklam

Android Hızlandırma Güçlendirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SuperB Cleaner uygulamasıyla cihazınızı hızlandırabilirsiniz. Cihazınızda yüzde 20 pil tasarrufu yapmak için kullanabilirsiniz.

Android oyunlarınızı takılmadan oynamanın keyfini çıkarın. Küçük ancak etkili bir bellek arttırma aracı ve pil tasarrufu etmenize olanak sağlayan bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. 

Root izni gerektirmeyen uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilen uygulama olup cihazınızın kullanım süresini arttırmaktadır. 

Android için en iyi güçlendiriciler arasında yer almaktadır. Arka planda çalışan uygulamaları durdurarak cihazınızı hızlı bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Hafızayı boşaltarak pil gücünden tasarruf edebilirsiniz.

Cihazınızı hızlandırmak için kullanabileceğiniz etkili bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. Eğer sizde Android cihazınızı temizlemek, hızlandırmak ve pil gücünü korumak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız SuperB Cleaner'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.51
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,062
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.