Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

uTorrent

reklam

Android İçin Torrent İstemci Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli cihazınızda uTorrent uygulamasını kullanarak torrentleri indirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. uTorrent uygulaması sayesinde Android akıllı telefonunuza doğrudan torrent indirebileceksiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile dilerseniz RSS akışlarına abone olabiliyor ve indirmiş olduğunuz içerikleri kolaylıkla oynatabiliyorsunuz. İndirmiş olduğunuz içerikleri kolayca oynatamanıza da imkan sağlayan uTorrent uygulaması güçlü bir yapı ile karşımızda. 

Kolay kullanımı temelinde bulunduran uygulama WiFi ağınız üzerinde dosya indirmeye devam etmenize imkan sağlıyor. Dilerseniz şebeke bağlantısı da kullanabiliyorsunuz. Resmi uygulama olup daha önce yüzbinlerce kullanıcı tarafından beğenilen uygulama Android torrent istemci görevini başarıyla yerine getiriyor. 

Güzel ve temiz bir tasarım ile bizleri karşılayan uygulamada indirmek istediğiniz dosyanın nereye kayıt olacağını kendiniz seçebilirsiniz. Basit içerikleri aramanıza ve keşfetmenize imkan sağlayan uygulama geliştirilmiş hızlı performansa sahiptir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.8
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,340
GELİŞTİRİCİ
µTorrent
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.