Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Viber

reklam

Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 hafta önce , Güncelleme: 3 gün önce

Viber, programı Android işletim sistemi ve iPhone kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz görüşme uygulamasıdır.

Bu programı kullanabilmek yani ücretsiz görüşme yapabilmek için konuşacağınız kişide de Viber programının yüklü olması gerekmektedir. Programı mobil cihazınıza yükledikten sonra telefon rehberinizde kimlerin viber programını kullandığını görebilir viber ile arama yaparak ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Önemli Not: iPhone ve iPad cihazlarınız için Viber uygulamasını indirmek için Viber iPhone indir linkini tıklayabilirsiniz.

Viber Skype yazılımına çok benzetiliyor en önemli özelliği ise Skype gibi üye olmanız gerekmiyor üyeliksiz görüşmeler yapabilirsiniz. Bu yazılım internet üzerinden arama yapmaktadır, operatörünüzden uygun bir internet paketi alarak doyasıya telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Viber uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek, yakındaki veya uzaktaki arkadaşlarınızla dilediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde konuşabilirsiniz. Ayrıca Yurtdışındaki tanıdıklarınızlada aynı şekilde ücretsiz görüşebilirsiniz. Viber iletişim uygulamaları arasında popülerler arasında yer alan ve diğerlerinden farklı özellikleri ile planda olan bir uygulamadır. Ücretsiz görüntülü arama uygulaması arıyorsanız viber tam size göre.

Viber kişi rehberinize tam entegre olarak çalışır, bildirim desteği bulunmakta, mesajlarınıza gülen yüz çıkartmalar ekleme imkanı sağlıyor.

Viber Hangi Telefonlara Uyumludur?

Bu sayfadan indireceğiniz Viber sürümü Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy, Sony Xperia, HTC modelleri, Huawei gibi bir çok telefonu destekler. Kısacası Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza viber'i yükleyebilirsiniz.

Viber İle Bedava Görüşme Nasıl Yapılır?

Viber telefon rehberiniz ile senkronize halde çalışır, telefon rehberinizdeki kişilerin viber kullanıp kullanmadığını gösterir. Viber kullanan arkadaşlarınız ile Wi-fi veya internet paketiniz üzerinden ücretsiz bir şekilde görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmeler için herhangi bir sınır bulunmamakta olup, viber için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

Eğer sizde birbirinden güzel emojilere sahip hem mesajlaşma hemde arama uygulaması arıyorsanız Viber'i kullanmanızı tavsiye ederiz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
34 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İNDİRİLME
98,325
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
TARTIŞMALAR