Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

WeChat

reklam

Android İçin Chat Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

300 milyondan fazla kullanıcı ile her geçen gün büyüyen bir chat programıdır. Android işletim sistemleri için geliştirilmiş olan küresel topluluğa katılmak için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir.

Ücretsiz bir kayıt işlemi sonrasında telefonunuza gelen kodu yazdıktan sonra işleminiz gerçekleşecektir. Profil resmi seçerek hesabınızı kişiselleştirebilir. Rumuzunuzu ekleyebilirsiniz. Daha sonra arkadaşlarınızı bulabilirsiniz.

 
Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise salla özelliğidir. WeChat programında yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yakın çevrenizde olan kişiler ile tanışabilir mesajlaşabilirsiniz. Bunun yanısıra sürekli olarak mesaj geçmişinde çevirimdışı olarak görüneceksiniz. HD kalitesinde görüntülü arama yapabilir yada telefon görüşmesi yaapabilirsiniz. Telefonunuzu sallayarak sizin gibi telefonunu aynı anda sallayan kişiler ile arkadaş olabilirsiniz.
 
QR kodları ile tarama işlemlerini gerçekleştirebiliirsiniz. Son derece kolay bir şekilde arkadaş ekleyebilir, telefonunuzun rehberinde bulunan arkadaşlarınız işe eşleşebilirsiniz. Görünmesini istemdiğiniz kişileri kara listeye alarak engelleyebilirsiniz.
 
WeChat uygulamasını çok seveceksiniz. Tüm bu işlemleri yaparken kimliğinizi korur. Telefon numaranız görünmez. 
 
Arkadaşlarınız ile fotoğraflarınızı paylaşabilir. Bunlara yorum yapabilir yada beğenebilirsiniz. Facebook'a benzeyen bir arayüze sahip olduğunu söylemekte mümkün.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
7,454
GELİŞTİRİCİ
Tencent Technology (Shenzhen) Company Ltd.
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.