WeChat

WeChat

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Yazılı, Sesli, Görüntülü Sohbet Uygulaması

iOS için hazırlanmış olan WeChat uygulaması ile arkadaşlarınız ile sürekli olarak eksiksiz mesajlaşabilirsiniz. Farklı işletim sistemli olan cihazlarda olan kullanıcılar ile de görüşmeler yapmanıza olanak sağlıyor. 

İOS için hazırlanmış olan WeChat uygulaması ile arkadaşlarınız ile eksiksiz bir şekilde haberleşebilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen çok sayıda özelliğe sahip olan uygulamayı  İOS cihazınız üzerinde kullanabilirsiniz. 

300 milyondan fazla kullanıcı ile her geçen gün büyüyen bir chat programıdır. İOS işletim sistemleri için geliştirilmiş olan küresel topluluğa katılmak için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. 

 
Ücretsiz bir kayıt işlemi sonrasında telefonunuza gelen kodu yazdıktan sonra işleminiz gerçekleşecektir. Profil resmi seçerek hesabınızı kişiselleştirebilir. Rumuzunuzu ekleyebilirsiniz. Daha sonra arkadaşlarınızı bulabilirsiniz.
 
Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise salla özelliğidir. WeChat programında yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yakın çevrenizde olan kişiler ile tanışabilir mesajlaşabilirsiniz. Bunun yanısıra sürekli olarak mesaj geçmişinde çevirimdışı olarak görüneceksiniz. HD kalitesinde görüntülü arama yapabilir yada telefon görüşmesi yaapabilirsiniz. Telefonunuzu sallayarak sizin gibi telefonunu aynı anda sallayan kişiler ile arkadaş olabilirsiniz.
 
QR kodları ile tarama işlemlerini gerçekleştirebiliirsiniz. Son derece kolay bir şekilde arkadaş ekleyebilir, telefonunuzun rehberinde bulunan arkadaşlarınız işe eşleşebilirsiniz. Görünmesini istemdiğiniz kişileri kara listeye alarak engelleyebilirsiniz.
 
WeChat uygulamasını çok seveceksiniz. Tüm bu işlemleri yaparken kimliğinizi korur. Telefon numaranız görünmez. 
 
Arkadaşlarınız ile fotoğraflarınızı paylaşabilir. Bunlara yorum yapabilir yada beğenebilirsiniz. Facebook'a benzeyen bir arayüze sahip olduğunu söylemekte mümkün.

Gereksinimler: iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
6.0.1
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,578
GELİŞTİRİCİ
By WeChat
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?