Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

ZapZap Messenger

reklam

iPhone ve iPad için Hızlı Mesajlaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış ZapZap Messenger uygulamasıyla arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Son derece kullanışlı ve etkili bir arayüze sahip olan ZapZap Messenger uygulaması hafif, güvenli ve verimli bir hizmet sunmaktadır.

iPhone, iPad ve Web için kullanılabilir. Herhangi bir dosya göndermek için kullanabilirsiniz. 1.5 GB boyutuna kadar dosya göndermenize izin vermektedir. ZapZap ile yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz. 200 kişilik gruplar oluşturabilirsiniz. 

Fotoğrafları, videoları ve metinleri göndermek için kullanabilirsiniz. Haritayı kullanarak etrafınızda arkadaş ve gruplar bulabilirsiniz. 6 milyon indirmeye sahip olan uygulama mağazalarda önemli bir yere sahiptir. Telefon numaranızı paylaşmanıza gerek duymaz. Tüm dosyaları ve konuşmaları bulutta saklayabilirsiniz. Hesabınıza birden fazla cihazdan aynı anda ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir mesajlaşma uygulaması olduğundan dolayı iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,008
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.