ZapZap Messenger

ZapZap Messenger indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Hızlı Mesajlaşma Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış ZapZap Messenger uygulamasıyla arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Son derece kullanışlı ve etkili bir arayüze sahip olan ZapZap Messenger uygulaması hafif, güvenli ve verimli bir hizmet sunmaktadır.

iPhone, iPad ve Web için kullanılabilir. Herhangi bir dosya göndermek için kullanabilirsiniz. 1.5 GB boyutuna kadar dosya göndermenize izin vermektedir. ZapZap ile yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz. 200 kişilik gruplar oluşturabilirsiniz. 

Fotoğrafları, videoları ve metinleri göndermek için kullanabilirsiniz. Haritayı kullanarak etrafınızda arkadaş ve gruplar bulabilirsiniz. 6 milyon indirmeye sahip olan uygulama mağazalarda önemli bir yere sahiptir. Telefon numaranızı paylaşmanıza gerek duymaz. Tüm dosyaları ve konuşmaları bulutta saklayabilirsiniz. Hesabınıza birden fazla cihazdan aynı anda ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir mesajlaşma uygulaması olduğundan dolayı iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
5,133
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?