Google Allo

Google Allo

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Google Allo Mesajlaşma Uygulaması

Google Allo, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış mesajlaşma deneyiminizi daha iyi hale getirecek başarılı bir uygulamadır. 

iPhone ve iPad cihazlarınızda mesajlaşma deneyiminizi daha iyi hale getirmeniz için hazırlanmış Google Allo uygulamasıyla sevdiklerinizle mesajlaşmanın keyfini çıkarın. WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz Google tarafından hazırlanan başarılı ücretsiz bir uygulamadır.

Google'un servisleriyle entegre bir şekilde çalışma gösteren Allo uygulaması iOS'un yeni güncellemesiyle birlikte yeni özellikler kazandı. Ancak şöyle kötü bir durum var tüm özelliklerinden tam anlamıyla faydalanmak mümkün değil. Karşınızdaki de sizin gibi bir iOS kullanıcısı olmalı. 

Google Allo Nasıl Kullanılır?
Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı girerek ücretsiz bir üyelik oluşturabilirsiniz. Konuşmalarına göre uygun öneriler sunarak mesaj önerileri sunuyor. Bu sayede mesajlaşmalarınız artık eskisinden de akıcı bir şekilde ilerliyor. 

Uygulama size gelen mesaja uygun önerileri daha klavye açılmadan sunmaya başlıyor. Fotoğraflarınız üzerinde çizim yapmanıza ve çıkartmalar koymanıza imkan sağlıyor. Aynı zamanda farklı büyüklükte mesajlar göndermeniz de mümkün. 

Uçtan uca şifreleme yöntemiyle mesajlarınızı koruyabilen uygulama belli bir sürenin sonunda siz isterseniz otomatik olarak silinen mesajlar özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.  Genel anlamda Google tarafından hazırlanmış olan Google Allo uygulaması bir şansı hak ediyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
1.2
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,599
HEMEN İNDİR (81.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?