Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

AVIAddXSubs

reklam

Videolara Altyazı Ekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan AVIAddXSubs sayesinde videolarınıza altyazı ekleyebilirsiniz. Kullanım açısından kolay başarılı bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Son derece basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olan AVIAddXSubs programı çeşitli çözümler sunmaktadır. Alternatif bir yol sunan AVIAddXSubs programı Xvix ve DivX kodlamalarıyla hazırlanmıştır. 

.AVİ uzantılı olan video dosyalarınız dahil tüm .SRT uzantılı altyazı dosyalarını birleştirmenize imkan sağlamaktadır. Filmler, diziler gibi uzantılı altyazı dosyalarınızla birleştirerek tek bir altyazılı video dosyası oluşturabilirsiniz. 

Video dosyalarınızın kalitesini hiç bozmadan düzenlemenize imkan sağlayan AVIAddXSubs programı neredeyse tüm altyazı formatlarını desteklemektedir. 

Hızlı ve basit bir şekilde videolarınıza alt yazı eklemek için tercih edebilirsiniz. Aynı klasör altında toplamanız ve daha sonra AVI dosyasını AVIAddXSubs programına eklemeniz gerekiyor. Ardından masaüstüne oluşturmuş olduğunuz program kısayoluna sürükle bırak yöntemini de kullanabiliyorsunuz. 

Video dosyalarınız görüntüledikten sonra dönüştürme işlemini başlatabiliyorsunuz. 2-3 dakika içerisinde divx uzantılı yeni video dosyanız altyazısı ile DivX oynatıcınızda oynatabilmeniz için hazırlanmış bulunmaktadır. Eğer sizde elinizde bulunan videolara altyazı eklemek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız AVIAddXSubs programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
9.13
BOYUT
873.64 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,647
GELİŞTİRİCİ
DHMK
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.