Windows Movie Maker

Windows Movie Maker indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Resimlerden Video Yapma Programı

Fotoğraflarınızdan hızlı bir şekilde film yapmaya ne dersiniz? Eğer slayt gösteri yapmanın zor olduğunu düşünüyorsanız bu program ile yanılacaksınız. Başarılı ve kaliteli olan programı kullandıkça keşfedeceksiniz. Fotoğraflarınızı video haline getirebilir ve sevdiğiniz ses dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.

Hem fotoğraflarınızın hemde sevdiğiniz ses dosyaları aynı anda oynatmak mümkün. Kolay kullanımı sayesinde özel bilgi gerektirmez.

Kullanımını özetleyecek olursak şu şekilde olduğunu söyleyebiliriz: Sadece istediğiniz resim dosyalarını ve ses dosyalarını program içerisine almak. Program içerisinde olan zaman çizelgesi üzerine fotoğraflarınızı sürüklemeniz. Dilerseniz önce fotoğrafı atın, dilerseniz müzik dosyasını hiç farketmez. Daha sonra geçişleri kendiniz ayarlayabilir yada otomatik olarak yapabilirsiniz.

Slaytınızın daha güzel görünmesini istiyorsanız efekt geçişlerini kullanmalısınız. Resimlerden sonra yazılar ekleyebilir slaytınızı açıklamalı bir hale getirebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz slaytı önizleme modunda izleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Türkçe dil desteği olduğundan dolayı kullanılan başarılı bir program olduğunu söyleyemeden geçemiyoruz. Sizde sevdiklerinizle olan resimleri slayt haline getirmek istiyorsanız bu programı kullanın.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses/Görüntü Düzenleyiciler
VERSIYON
2.6.4037.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
26,629
GELİŞTİRİCİ
Microsoft
HEMEN İNDİR (133.19 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?