Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Eşli Batak

reklam

İnternetsiz İhaleli Batak Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 3 hafta önce

Eşli iki veya 4 kişinin beraber oynadığı batak oyunu daha çok geliştirilmiş ve gerçekçi bir hal almıştır. Bilindiği üzere oyunda ihaleyi alan kişi tarafından eşinin yanı karşısındaki kişinin elini yönetmesiyle oynanmaktadır. Gerçek hayatta oynaan eşli bataktan farksız bir oyundur.

Birçok Windows işletim sistemine uygun olarak çalışır ve oyunu indirmeye başladığınız andan otomatik olarak yüklenir. Sisteminize yüklenirken uyarı verir. 

Batak oyunu cafelerde oynananan veya bekar evlerinde öğrenci gruplarının oynadığı en zevkli kart oyunlarından biridir. Batak koz olarak da bilinen bir oyundur. Oyunu hemen indirerek bilgisayarınıza yükledikten sonra bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Batak oyununu sitemizden bilgisayarınıza indirin bilgisayarınıza hemen yükleyin ve oynamaya başlayın!

Eşli Batak aynı zamanda kameralı sohbet seçeneği de bulundurmaktadır. Masada dilerseniz konuşabiliyorsunuz yada özel olarak mesajlaşabilirsiniz. Online oyuncular ile birlikte eşli, kameralı, ihaleli, online, yahut internetsiz batak oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde kendinize özel bir profil de oluşturabilirsiniz. 

Eğer sizde Batak oynamayı seven ve internet bağlantısına gerek duymadan oynamak istiyorsanız oyunu denemenizi tavsiye ederim.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.22 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
50,188
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
TARTIŞMALAR