Eşli Batak

Eşli Batak

Son Güncelleme: 5 yıl önce

İnternetsiz İhaleli Batak Oyunu

Eşli iki veya 4 kişinin beraber oynadığı batak oyunu daha çok geliştirilmiş ve gerçekçi bir hal almıştır. Bilindiği üzere oyunda ihaleyi alan kişi tarafından eşinin yanı karşısındaki kişinin elini yönetmesiyle oynanmaktadır. Gerçek hayatta oynaan eşli bataktan farksız bir oyundur.

Birçok Windows işletim sistemine uygun olarak çalışır ve oyunu indirmeye başladığınız andan otomatik olarak yüklenir. Sisteminize yüklenirken uyarı verir. 

Batak oyunu kafelerde oynananan veya bekar evlerinde öğrenci gruplarının oynadığı en zevkli kart oyunlarından biridir. Batak koz olarak da bilinen bir oyundur. Oyunu hemen indirerek bilgisayarınıza yükledikten sonra bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Batak oyununu sitemizden bilgisayarınıza indirin bilgisayarınıza hemen yükleyin ve oynamaya başlayın!

Eşli Batak Nasıl Oynanır?
Oyunda eşli ihalede ve ihalede ise o el kozun ne olacağına ihaleyi alan karar vermektedir. Batak oyunu diye girdiğimizde koz maça oynanıyor bazılarında ise eşli ihale oynanmaktadır. 52 kağıtla oynanan oyunda her oyuncuya 13'er kağıt dağıtılmaktadır. Maça türünden olan kağıtlar koz olarak geçmektedir. Her oyuncu el başında elindeki kağıtlara bakıp o elde kaç kere yerdeki kağıtları alacağını tahmin etmeye çalışır. 1 ila 13 arasında bir tahminde bulunulur. Yahut el almaz diyebilir. T

ahminler olduktan sonra her oyuncu sırasıyla elindeki kağıdı yere atmaya başlar. Dört oyuncu da birer kağıt attıktan sonra bu oyunculardan en yüksek değerli kağıdı atan oyunu alır. Yerdeki kağıtları toplayan oyuncu yine bir kağıt atar sırayla diğerleri atmaya başlar. Bu şekilde oyun 5, 7, 11, 15 ve 21 el oynanmaktadır. Oyun bittiğinde her oyuncunun toplamış olduğu puana göre kazanan da belli olur. Sizinde eklemek istedikleriniz varsa yorum olarak bildirebilirsiniz. 

Eşli Batak aynı zamanda kameralı sohbet seçeneği de bulundurmaktadır. Masada dilerseniz konuşabiliyorsunuz yada özel olarak mesajlaşabilirsiniz. Online oyuncular ile birlikte eşli, kameralı, ihaleli, online, yahut internetsiz batak oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde kendinize özel bir profil de oluşturabilirsiniz. 

Eğer sizde Batak oynamayı seven ve internet bağlantısına gerek duymadan oynamak istiyorsanız oyunu denemenizi tavsiye ederim.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Kart Oyunları
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
161,157
HEMEN İNDİR (1.22 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 4 Ortalama Puan: 3.5
5
1
4
1
3
1
2
1
1
0
TARTIŞMALAR
aşkın karakaş aşkın karakaş 8 ay önce
cok iyi bır sıte
besir 8 ay önce
super site sizetesekurler
kemal kemal 8 ay önce
çok güzel oyun
oya oya 8 ay önce
batak güzel aslında iki kişiyle değilde eşli oynandığında güzel oluyor
Ziyaretçi Ziyaretçi 8 ay önce
batak iyi oyundur ama arkadaşin battımı asabi olmiyacak
hasan hasan 8 ay önce
kesinlikle en iyi batak oyunu
kerem kerem 8 ay önce
batak çok güzel bize sunduğunuz için teşekkürler kendine güvene karşıma geçsin