Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Windows Live Movie Maker

reklam

Ücretsiz Film Editörü

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce
Kendinize ait filmler hazırlamak istediğiniz de akıllara gelen ilk yazılım olan Windows Live Movie Maker yeni özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Kişisel fotoğraflarınızı ekleyip geçiş efektleri verebilir,özel yazılar ekliyebilirsiniz.

Aynı zamanda ses ve müzik dosyaları da ekleyebilir,varolan sesleri ve müzik dosyalarını silebilirsiniz. Türkçe desteği olan yazılımın kullanımı ise çok kolay. Hazırlamış olduğunuz filmleri arkadaş çevrenizle de paylaşabilirsiniz. YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive gibi paylaşım sitelerinde yayınlayabilir yada  DVD'ye kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda mobil cihazlara da gönderebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı birleştirebildiğiniz gibi video dosyalarınızı da birleştirebilirsiniz. Video ve fotoğraflarınızı kullanarak filmler yapabilirsiniz. 
 
Tek bir tıklamayla fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak tema ve efekt ekleyerek,birkaç dakika içinde bir film oluşturabilirsiniz. 
AutoMovie, filminiz için etiketlerinize göre jenerik oluşturur. Jeneriğin doğru olup olmadığını kontrol edip jenerikleri silebilir veya değiştirebilirsiniz.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2012
BOYUT
131.35 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,232
GELİŞTİRİCİ
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.