8K Player

8K Player indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Yüksek Çözünürlüklü Video Oynatma Programı

8K Player programı sayesinde yüksek çözünürlük ses ve video deneyimine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış 8K Player programı 8K çözünürlüğüne kadar videoları kolay bir şekilde açmanıza yardımcı oluyor. Gelişmiş bir video oynatıcı olup mükemmel bir deneyim sunuyor. Bununla birlikte oynatıcı ile VCHD, FLAC, AAC, MP3, OGG, WAV, WMA, DVD, H.265 / 264, MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, M4V, ASF, VOB ve MTS gibi tüm formatların videolarını açabilirsiniz. 

Son derece eşsiz bir deneyim sunan program 7+1 ses sistemlerinizden de doğru sesler almanıza imkan tanıyor. İzlediğiniz videoların ve filmlerin ekran görüntülerini hızlı bir şekilde alıp paylaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte döngü moduna da sahip olan oynatıcı ile geçişleri hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. 

1080, 2K, 4K, 5K ve 8K çözünürlüklere sahip videoları rahat bir şekilde oynatmanız da mümkün. Başlı başına bir sinema sistemi kurmanıza imkan sağlayan program 8K Player kolay bir kullanıma sahip. Son derece iyi bir arayüze sahip olan program harika bir oynatıcı seçeneği sunuyor. Eğer sizde yüksek çözünürlüklü iyi bir ses ve video deneyimi sunan bir video oynatıcısına gerek duyuyorsanız 8K Player'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses/Görüntü Oynatıcılar
VERSIYON
2.7.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
13,325
GELİŞTİRİCİ
DiMO
HEMEN İNDİR (30.56 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?