Ace Stream

Ace Stream

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Ve Müzik Oynatıcı

Ace Stream programı sayesinde bilgisayarınız üzerinden multimedya dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ace Stream programı sayesinde multimedya dosyaları sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Ace Stream programı kaliteli içeriklere ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

BitTorrent ve P2P teknolojisinin üzerine kurulu olduğundan dolayı yüksek boyuttab bulunan dosyaların transfer işlemini gerçekleştirirken etkili çözüm göstermektedir. Ağ üzerinden veri aktarımı yapmanıza olanak sağlayan Ace Stream programı güvenilir bir hizmettir. Etkili çözüm olarak gösterilen Ace Stream programı mükemmel ses ve görüntü sunuyor. Yüksek çözünürlüklü videolardan 1080p on kata kadar daha net izleme şansına sahip oluyorsunuz. 

Firefox ve Google Chrome tarayıcılarınızda kullanmak üzere geliştirilmiş olan Ace Stream programında çeşitli eklentiler bulunuyor. İşitsel ve görsel içerikler açısından oldukça başarılı olan Ace Stream programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses/Görüntü Oynatıcılar
VERSIYON
2.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,131
HEMEN İNDİR (12.26 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?