Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Ace Stream
Video Ve Müzik Oynatıcı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ace Stream programı sayesinde bilgisayarınız üzerinden multimedya dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ace Stream programı sayesinde multimedya dosyaları sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Ace Stream programı kaliteli içeriklere ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

BitTorrent ve P2P teknolojisinin üzerine kurulu olduğundan dolayı yüksek boyuttab bulunan dosyaların transfer işlemini gerçekleştirirken etkili çözüm göstermektedir. Ağ üzerinden veri aktarımı yapmanıza olanak sağlayan Ace Stream programı güvenilir bir hizmettir. Etkili çözüm olarak gösterilen Ace Stream programı mükemmel ses ve görüntü sunuyor. Yüksek çözünürlüklü videolardan 1080p on kata kadar daha net izleme şansına sahip oluyorsunuz. 

Firefox ve Google Chrome tarayıcılarınızda kullanmak üzere geliştirilmiş olan Ace Stream programında çeşitli eklentiler bulunuyor. İşitsel ve görsel içerikler açısından oldukça başarılı olan Ace Stream programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2
BOYUT
12.26 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,833
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.