Adobe Digital Editions

Adobe Digital Editions

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

E-Kitap Okuma ve Düzenleme Programı

Adobe Digital Edition programını kullanarak EPUB ve PFD dosyalarını okuyabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan yazılım büyüteç ve küçük resim görünümleri bulundurmaktadır. 

Adobe Digital Edition programını sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için Flash Player'in yüklü olması gerekiyor. E-kitap özelliklerini sonuna kadar sunan program kullanacıları elektronik kitaplık yapısı sunuyor. İnternet üzerinden e-kitap indirip Adobe Digital Edition programı üzerinde görüntüleyebilirsiniz. E-kitapları açmak ve sınıflandırmak için kullanabileceğiniz yazılım EPUB'ları desteklediğinden dolayı kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiştir. 

Bu bilgisayarlara e-kitap geldiğinden dolayı Adobe uygun çözüm sunmak için bu programı hazırlamıştır. Kullanıcıların raflarını düzenleyebilmelerine ve tüm okuma deneyimini keyifli hale getirmek için standart komutları bulundurmaktadır. 

Sade ve şık bir arayüze sahip olan program penceresinde gezinmeyi kolaylaştırmıştır. Yeni e-kitap oluşturmanıza, özel adlar eklemenize, düzenlemenize ve çeşitli işlemleri yapmanıza imkan sağlayan program ile metinleri panoya kopyalayabilir yada yazdırabilirsiniz. 

Yazı fontunu düzeltmek tamamen sizin elinizde. Eğer sizde elektronik kitaplarınız için düzen oluşturmak ve kitaplarınızı daha iyi bir ortamda okumak istiyorsanız Adobe Digital Edition programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
E-Kitap ve Edebiyat
VERSIYON
3.0
DİLLER
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,984
HEMEN İNDİR (5.86 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?