Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Adobe Digital Editions

reklam

E-Kitap Okuma ve Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Adobe Digital Edition programını kullanarak EPUB ve PFD dosyalarını okuyabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan yazılım büyüteç ve küçük resim görünümleri bulundurmaktadır. 

Adobe Digital Edition programını sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için Flash Player'in yüklü olması gerekiyor. E-kitap özelliklerini sonuna kadar sunan program kullanacıları elektronik kitaplık yapısı sunuyor. İnternet üzerinden e-kitap indirip Adobe Digital Edition programı üzerinde görüntüleyebilirsiniz. E-kitapları açmak ve sınıflandırmak için kullanabileceğiniz yazılım EPUB'ları desteklediğinden dolayı kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiştir. 

Bu bilgisayarlara e-kitap geldiğinden dolayı Adobe uygun çözüm sunmak için bu programı hazırlamıştır. Kullanıcıların raflarını düzenleyebilmelerine ve tüm okuma deneyimini keyifli hale getirmek için standart komutları bulundurmaktadır. 

Sade ve şık bir arayüze sahip olan program penceresinde gezinmeyi kolaylaştırmıştır. Yeni e-kitap oluşturmanıza, özel adlar eklemenize, düzenlemenize ve çeşitli işlemleri yapmanıza imkan sağlayan program ile metinleri panoya kopyalayabilir yada yazdırabilirsiniz. 

Yazı fontunu düzeltmek tamamen sizin elinizde. Eğer sizde elektronik kitaplarınız için düzen oluşturmak ve kitaplarınızı daha iyi bir ortamda okumak istiyorsanız Adobe Digital Edition programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
SON SÜRÜM
3.0
BOYUT
5.86 MB
DİLLER
İNDİRİLME
3,282
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.