Age of Magic CCG

Age of Magic CCG

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Taktiksel Kart Savaşları Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Age of Magic CCG oyununda sizleri keyif dolu anlar bekliyor. Online olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz başarılı bir kart oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. MMO türündeki başarılı bir rol yapma oyunu olup taktiksel kart savaşları yapabilirsiniz. 

İçerisinde 2 boyutlu tarayıcı tabanlı rol yapma oyunları bulundurmaktadır. Savaş sisteminin bir kart şeklinde tasarlanmış olması oyundaki en etkili farklılıklardan biri. Gönüllü olan kahramanları yönettiğimiz oyunda zindanlara girip düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. 

Dünyayı kurtarmak için çabaladığımız oyunda gönüllü kahramanlar seçip dünyayı yönetmeye çalışıyoruz. PvP modunda online karşılaşmalara katılıp diğer oyuncularla maçlar yapabildiğiniz gibi PVE modunda tek başınıza ilerlemeniz de mümkün. Genel olarak başarılı bir oyun olup kart savaşlarında stratejinizi geliştirmeniz gerekiyor. Hızlı bir şekilde ilerlediğiniz oyunda kahramanlarınızın hasar aldığını yahut saldırdığını da görmeniz mümkün. Senaryo kartlarının kilidini açabildiğiniz Age of Magic CCG oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Age of Magic CCG Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 2.33 GHZ işlemci (netbooklar için 1.66 GHZ Intel Atom işlemci)

- 512 MB RAM

- 300 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Kart Oyunları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,562
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?