Android Güvenli Klasör APK

Android Güvenli Klasör APK

Son Güncelleme: 4 yıl önce

Android için Gizli Klasör Oluşturma Uygulaması

Note 7 beraberinde gelen uygulama Samsung Knox üzerinden kullanıcılara güvenli bir alan sunuyor. Özel dosyaları ve detayları kilit güvenliğiyle saklamaya yardımcı oluyor. Kimsenin görmesini istemediğiniz verileri hızlı bir şekilde saklayabilir ve sadece siz erişebilirsiniz. Note 7 ile hayatımıza giren Güvenli Klasör uygulaması Android Nougat ile birlikte Galaxy S7 ve S7 Edge cihazları için de geliştirildi. Bu sayede sizde S7 ve S7 Edge cihazlarınız için güvenli bir klasör uygulaması kullanabilirsiniz. 

Samsung Knox üzerinden sizin için özel olarak dosyaları saklayabilen uygulama Note 7'de olduğu gibi iris tarayıcısı, parmak izi pin, şifre ve çizim gibi şifrelemeleri sunmaktadır. Uygulama bu sayede güvenli olarak dosyalarınızı, resimlerinizi ve şifrelerinizi saklamanıza olanak sağlamaktadır. 

Galaxy S7 ve S7 Edge için güvenli klasör uygulaması nasıl yüklenir? 

Güvenli Klasör uygulamasını sitemizden indirdiğiniz APK aracılığıyla cihazınıza kurabilirsiniz. APK dosyasının kurulumunu yapmayı eğer bilmiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıdan Android cihazlarınızda nasıl APK yapacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Android APK yüklemesini yapmayı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
11,794
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?