Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Android Güvenli Klasör APK

reklam

Android için Gizli Klasör Oluşturma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Note 7 beraberinde gelen uygulama Samsung Knox üzerinden kullanıcılara güvenli bir alan sunuyor. Özel dosyaları ve detayları kilit güvenliğiyle saklamaya yardımcı oluyor. Kimsenin görmesini istemediğiniz verileri hızlı bir şekilde saklayabilir ve sadece siz erişebilirsiniz. Note 7 ile hayatımıza giren Güvenli Klasör uygulaması Android Nougat ile birlikte Galaxy S7 ve S7 Edge cihazları için de geliştirildi. Bu sayede sizde S7 ve S7 Edge cihazlarınız için güvenli bir klasör uygulaması kullanabilirsiniz. 

Samsung Knox üzerinden sizin için özel olarak dosyaları saklayabilen uygulama Note 7'de olduğu gibi iris tarayıcısı, parmak izi pin, şifre ve çizim gibi şifrelemeleri sunmaktadır. Uygulama bu sayede güvenli olarak dosyalarınızı, resimlerinizi ve şifrelerinizi saklamanıza olanak sağlamaktadır. 

Galaxy S7 ve S7 Edge için güvenli klasör uygulaması nasıl yüklenir? 

Güvenli Klasör uygulamasını sitemizden indirdiğiniz APK aracılığıyla cihazınıza kurabilirsiniz. APK dosyasının kurulumunu yapmayı eğer bilmiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıdan Android cihazlarınızda nasıl APK yapacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Android APK yüklemesini yapmayı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
11 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
7,762
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.