Chrome Dev

Chrome Dev indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Chrome Geliştirici Tarayıcısı

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmenz adına hazırlanmış Chrome Dev sayesinde internet deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Gelişmiş teknolojinin yer aldığı başarılı bir web tarayıcısıdı. Adres çubuğundaki kutuları kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Masaüstü kısayolları masaüstünd doğrudan favori Web uygulamalarını başlatmanıza izin vermektedir. 

Chrome bildiğiniz gibi hızlı bir tarayıcı olmakla birlikte fonksiyonel olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sekmeli arayüzü sayesinde kısayolları masaüstünde doğrudan favori web uygulamaları başlatmak için izin vermektedir. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup yeni özellikleri kullanıma sunmaktadır. 

Chrome Dev'i Chrome tarayıcısından ayıran en büyük özellikte şu; yeni özellikler kullanıma sunulmadan önce denemenize olanak sağlamaktadır. Özellikle internet sitesi hazırlayan kişilerin hoşuna gidecek bir tarayıcı diyebilirim. Çünkü yeni özellikleri genel kullanıma sunmadan önce görebilecekler. Eğer sizde Android için Chrome Dev yani Geliştirici uygulamasını kullanmak istiyorsanız indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,539
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?