2 Lines for Whazzap

2 Lines for Whazzap

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Çoklu WhatsApp Kullanma Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp uygulamasıyla birden fazla hesap kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup birden fazla WhatsApp hesabı olan kullanıcılara yönelik hazırlanmıştır. Çeşitli amaçlar için birden fazla WhatsApp hesabınız varsa ve bunları tek bir cihaz üzerinden kolay bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Sadece rootlu cihazlarda kullanabileceğiniz WhatsApp uygulaması kullanım kolaylığından dolayı ön plana çıkıyor. Hesabınız için günlük tutmanıza, çift SIM kartlı cihaz desteği yahut daha gelişmiş bir güvenlik model kilidi koruması, kişisel profiller ve iş profilleri arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz. 

Faydalı bir uygulama olup Android cihazlarınız üzerinden birden fazla WhatsApp hesabı yönetmek için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız 2 Lines for Whazzap'ı kullanabilirsiniz. Uygulamanın tek eksi ynı root erişimi gerektiriyor olmanın yanında rahatsız edici pop-up reklamlar bulundurmasıdır. Yine de birden fazla WhatsApp hesabını tek bir yerde yönetmek isteyenlerin tercihi olabilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
2.1.9
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,551
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?