360 Battery Plus

360 Battery Plus

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Pil Tasarrufu Yapma Uygulaması

Android cihazınızın pil tasarrufunu sağlamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz 360 Battery Plus uygulamasıyla pil tasarrufu yapabilirsiniz. Cihazınızda yaklaşık olarak yüzde 50'ye kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ugulama pil belirli bir sıcaklığa geldiği zaman anlık bildirimle sizleri haberdar edebiliyor. Bu sayede pil korumasını da sağlayabilirsiniz. 

Android cihazınızın arka planında sessiz çalışan uygulamaları güç tüketimini maksimum seviyede çıkaran işlemleri kapatabiliyor. Bu sayede arka planda herhangi bir uygulama çalışmıyor olmakla birlikte güç tüketimini maksimum seviyeye çıkarabiliyorsunuz. Android cihazınız fazla ısındığı zaman ısınmaya sebep olan işlemleri otomatik olarak bitirebilen uygulama cihazın bu sayede soğumasında da önemli rol oynuyor. 

Otomatik bir şekilde pil tüketmeye sebep olan uygulamaları detaylı bir şekilde görüntülemenize izin veren uygulama sayesinde cihazınızın pili hakkında çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sizde Android cihazınızı daha verimli kullanmak istiyorsanız 360 Battery Plus uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.3.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
127
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?