Adımsayar indir
Adımsayar

Adımsayar indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Android için Attığımız Adımları Sayma Uygulaması

Yaşadığınız hayatınızda attığınız adımların önemi formunuz için çok önemli olduğunu biliyor muydunuz! Attığınız adımlar sağlığınız açısından büyük önem taşımaktadır. Gün içerisinde attığınız adımları öğrenmek ister miydiniz?

Uzmanların bu yönde geliştirdikleri Android cihazlar için geliştirilen adımsayar uygulamasını denemeniz mümkün. Bu uygulamayı Facebook ve web uygulamalarıyla da destekleyebilirsiniz. Bu web sitemizde yada facebook uygulaması sitemize girerek yaş, cinsiyet, boy, kilo bilgilerinizi girdikten sonra, harcadığınız kalori ile vücut kitle indeksinizi çok rahat öğrenebilirsiniz.

Bu uygulamayı yapmanız gayet kolay gün içerisinde kaç adım attığınızı öğrenmek için adımsayarı  telefonunuzun çantası yada  cebinizde olması atıcağınız adımları sayması için yeterli olacaktır. Bu veriler adımsayarı  her gece sıfırlar ve  verileri web sitesine aktarır. İsterseniz gelen tüm yürüme raporlarınızın sonuçlarını her pazartesi günü e-posta üzerinden sizlere ulaştırması da mümkündür.

Unutmamanız gereken bir şey daha var. Adımsayar uygulamasının adımlarınızı sayması için mutlaka İnternet bağlantısının olması gerekmektedir. Yoksa bu uygulamadan yararlanmanız mümkün değildir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sağlık
VERSIYON
1.4.5
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,825
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?