Adobe Lightroom

Adobe Lightroom

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android için Adobe Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde elinizde bulunan fotoğrafları kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Arayüz bakımından oldukça başarılı bir şekilde uygulama herhangi bir düzenlemek istediğiniz fotoğrafın ekran alt bölümünde çıkan menü  çubuğunda size 3 seçenek sunmaktadır. 

Uygulama ile dilersiniz fotoğrafını Siyah-beyaz hale getirebilir dilersiniz de fotoğraf kesimi aracı sayesinde fotoğrafınıza istenmeyen bölümleri ortadan kaldırabiliriz. Ayrıca içerisinde çeşitli filtreler bulundurmasıyla fotoğraflarınıza daha hoş bir görünüm kazandırmanıza İmkan sağlamaktadır.

Adobe Lightroom uygulaması cihazınızdadepolanan fotoğraflar üzerinde çalışmanıza imkan sağladığı gibi bilgisayarınızda bulunan fotoğraflar üzerinde işlem yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bunun için Creative Cloud üzerinden senkronize edilmiş olan fotoğrafları erişmeniz gerekmektedir. Adobe Lightroom uygulaması RAW dosyalarla çalışmanıza imkan sağlayan temiz bir arayüze sahip başarılı bir Android uygulaması olup düzenleme işiyle ilgilenen  kullanıcıların denemesini önerdiğim bir fotoğraf editörüdür.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,361
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?