Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Aillis

reklam

Android İçin Fotoğraf Çekme, Düzenleme ve Makyaj Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemine sahip olan tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Aillis uygulaması sayesinde fotoğraf çekebilir ve varolan fotoğraflarınızın düzenleme işini gerçekleştirebilirsiniz. 

Selfie akımında kullanılabilecek uygulamalar arasında yerini alan Aillis ile birbirinden güzel fotoğraflar çekebilir. LINE CAMERA uygulamasının ad değiştirmiş versiyonu ile karşımıza çıkan uygulamanın kullanımı ise oldukça basit. Uygulamayı kullanarak direkt olarak fotoğraf çekim işlemine başlayabilir ve bu fotoğraflar üzerinde farklı düzenleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Geniş çaplı özelliklere sahip olan Aillis programı içerisinde onlarca filtre seçeneği bulundurmasının yansıra yüz güzelleştirme, yazı ve çizimler ekleme gibi ek özellikler de barındırıyor. Aynı zamanda Aillis uygulaması sayesinde kolaj yapmanız da mümkün. Sevdiğiniz tüm fotoğrafları tek bir karede görmek harika bir olay olmalı. 

Sanal makyaj uygulaması olarakta kullanabilirsiniz. Eğer sizde fotoğraflarda daha güzel çıkmak istiyorsanız ki zaten güzelsinizdir de Aillis uygulamasını kullanarak iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,097
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.