Tik-Tok indir
Tik-Tok

Tik-Tok indir

Son Güncelleme: 4 yıl önce

Eğlenceli Video Çekme ve Paylaşma Uygulaması

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Tik Tok uygulamasıyla eğlenceli videolar çekmeye ne dersiniz?

İlginç ve eğlenceli videoları çekerek arkadaşlarınızla paylaşabilir yada sadece kendinize özel hesap oluşturarak bu videoları sadece siz görebilirsiniz. Arkadaş listenizin görebileceği şekilde ayarlayabilir, herkesin görmesini istiyorsanız hesabınızı herkese açık tutabilir yada özel olarak paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Tik Tok uygulaması aslında fenomen bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz içeriklerin yer aldığı uygulamanın kullanıcı arayüzü oldukça anlaşılır bu nedenle sadece birkaç adımda hızlıca video çekmeye ve paylaşmaya başlayabilirsiniz. 

Zengin arşive sahip olan uygulama ile aradığınız şarkı ve replikleri bulabilirsiniz. Kırpma, kopyalama, birleştirme işini klibinizi oluştururken ihtiyaç duyacağınız tüm pratik araçlara ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda yaratıcı tasarımlarla sürekli olarak güncellenen canlı yayın filteleri de bulunduruyor. Her zaman güncel olan bu uygulama yaratıcı tasarımlarla sürekli olarak güncellenen yapısıyla yeni bir akımdan sizi esirgemiyor. 

Videolarınıza ses ve müzik ekleyebildiğiniz Tik Tok uygulamasıyla çalma listelerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz. 

Tik Tok uygulaması nasıl kullanılır?
Uygulamayı kullanmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Birkaç deneme yaptıktan sonra pratik yapısını anlayacaksınızdır. Bunun beraberinde video çekmeye başlamak için uygulamanın arayüzünde yer alan + simgesine dokunup videonuza eklemek istediğiniz müziği seçip kayda başlayabilirsiniz. Dilerseniz kitaplıktan hazır müzikler seçebilir yada kendi müzik listenizi de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda popüler dizilerin ve filmlerin replikleriyle kısa videolar çekebilirsiniz.

Müziği seçip kırmızı kamera simgesine dokunarak videonuzu kaydetmeye başlayabilirsiniz. Time-lapse, yavaş, normal, hızlı, epik hızı ifaden eden rakamlardan birini seçerek videonuzu kaydetmeye başlayabilirsiniz. Videonuzu çektikten sonra dilerseniz yayınlamadan önce düzenleyin dilerseniz kaydettikten sonra düzenleyip filtreler ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte popüler bir video olmasını istiyorsanız videolarınıza başlık ve etiket ekleyebilirsiniz. Galerinize kaydedip arkadaşlarınıza gönderebilir ve sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
230,297
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 23 Ortalama Puan: 3.5
5
7
4
7
3
3
2
3
1
3
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Ücretsiz içerik
  • Zengin düzenleme araçları
  • Video filtreleri
  • Dans komedi
  • Zengin müzik arşivi