Amazon

Amazon

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Resmi Amazon Alışveriş Uygulaması

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Amazon'dan hızlı bir şekilde alışveriş yapmaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Amazon uygulamasıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarın. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden alışveriş yapmanın keyfini yaşayın. Amazon.com üzerinde yer alan milyonlarca farklı ürünü hızlı bir şekilde inceleyebilir yahut istediğinizi hızlı bir şekilde sepetinize koyabilirsiniz. 

İçerisinde yer alan ürün karşılaştırma özelliği sayesinde almak istediğiniz ürüne benzer ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Aradığınız herhangi özel bir ürün varsa arama bölümünden istediğinize bakabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmanıza, fırsat ürünlerine göz atmanıza imkan sağlayan Amazon uygulamasıyla ayrıca Amazon müşteri hizmetlerini de hızlı bir şekilde arayabilir yahut başka konularda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. 

Amazon hesabınızla giriş yapabilir yeni hesap oluşturabilir hesabınız üzerinden sipariş takip işlemini gerçekleştirebilir, adres değişikliği ve ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sade bir arayüze sahip olduğundan kullanım açısından zorluk yaşamayacağınız rahatça alışveriş yapabilmeniz adına tüm imkanları bulunduran Amazon'un Android uygulamasını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,950
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir. )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?