Android Pay indir
Android Pay

Android Pay indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Hızlı Ödeme Sistemi

Mobil cihazlarda uygulama içi dokunuşla ödeme alımlarını çalıştırmak için dijital cüzdan Google tarafından hazırlanmıştır. Android telefon, tablet ve saatler için hazırlanmış olup ödemeleri hızlı bir şekilde yapmanıza izin vermektedir. 

Yeni nesil ödeme sistemine dönüştürerek kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Android Pay, Android akıllı telefonlar her alanda olduğu gibi banka ve kredi kartlarının da yerini almaya gayretli. Nakit yada kredi kartlarının da yerini almaya gayretli olup özellikle yanınızda nakit yada kart olmadığı zaman akıllı telefonunuzu kullanarak ödeme yapmanıza imkan tanımaktadır. 

Android Pay uygulaması büyük kolaylık sağlıyor olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Android cihazınızı ödeme cihazlarına telefonunuzu yaklaştırarak ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz uygulamada temassız ödeme için NFC özelliğinin açık olması da gerekiyor. 

Anlaşmalı noktalarda kullanabilirsiniz. Kredi kartlarınızı uygulamaya kaydetmeniz yeterli olacaktır. Kart seçimi yaptıktan sonra uygulamaya kaydetmeniz de yeterli oluyor. Kart seçimi yaptıktan sonra ödemelerinizi gerçekleştirebildiğiniz gibi çeşitli ödüller kazanmanız da mümkün olabiliyor. Kart hareketlerinizi de görüntüleyebilir güvenli ve hızlı sistem sunan Android Pay ile siz de ödemelerinizi saniyeler içerisinde güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
28,238
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?