Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

AOKP
Android İçin Arayüz Geliştirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olduğundan dolayı üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz. Pek çok kullanıcının bu işletim sistemini tercih etmesinde büyük bir rol oynayan bu uygulamalar sayesinde cihazınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Bağımsız geliştiriciler tarafından yayınlanan işletim sistemleriyle Android'i daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan AOKP adlı ROM ile bir kez daha cihazınızı yenileyebilirsiniz. 

Android'in deneyimini yaşamanıza olanak sağlayan AOKP yani Android Open Kang Project olarak kullanılan işletim sistem, sunduğu özelliklere çok farklı Android deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Menü çubuğunuzu kişiselleştirmenize imkan sağlayan uygulama ROM, Android cihazını kurcalamak için oldukça başarılı. LED kontrolünü yapmanıza olanak sağlayan uygulama ile birçok işlevi özelleştirebilirsiniz. 

AOKP uygulamasında dikkatimi çeken bir diğer güzel özellik ise herhangi bir uygulama açıkken belirlediğiniz bir tuşa birkaç saniye basılı tutarak uygulamayı sonlandırabiliyorsunuz. Eğer sizde cihazınızı kurcalayıp yeni özellikler edinmek istiyorsanız AOKP uygulamasını Android cihazınızda deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,247
GELİŞTİRİCİ
AOKP
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.