Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

BitDefender Mobile Security
Android İçin Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android cihazınızı korkmadan kullanmak için güvenliğini BitDefender Mobile Security uygulaması ile sağlamaya ne dersiniz.? Android cihazınızın güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz BitDefender Mobile Security uygulaması başarılı bir çözüm sunmaktadır. 

içerisinde gizlilik danışmanı yer alan uygulama sayesinde işlemleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Web güvenliğinizi gerçekleştiren BitDefender Mobile Security uygulaması virüsleri kaldırmanıza imkan sağlamaktadır. Kötü niyetli olan uygulamaları ve dosyaları tespit eden BitDefender Mobile Security uygulaması Android cihazınızda üstün koruma sağlıyor.BitDefender Mobile Security uygulamasını Android cihazınızda kullanarak kötü amaçlı olan yazılımları tespit edebilirsiniz.  

Online hizmet sunan BitDefender Mobile Security uygulaması virüs, truva atları, spware ve rootkit gibi zararlı bileşenleri sisteminizden kaldırmaktadır. 

Siz dosya indirdiğiniz zaman şüpheli olup olmadığını ilk olarak analiz etmektedir. Bu sayede daha güvenli bir Android cihazı kullanabileceksiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.8.189
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,448
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.