Chrooma GIF Keyboard

Chrooma GIF Keyboard

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Kişiselleştirilebilir Gece Moduna Sahip Klavye Uygulaması

Chrooma GIF Keyboard ile farklı bir klavye deneyimine ne dersiniz?

İlk sunulduğunda ücretli olarak sunulan ardından ücretsiz olarak karşımıza çıkan Chrooma GIF Keyboard uygulaması içerisinde kullanışlı özellikler barındırmasıyla öne çıkıyor. Bununla birlikte en dikkat çekici özelliği gece modu. Bu özelliğini kullanarak gece düşük aydınlatma ile daha iyi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama bunu kendisi yapıyor. Belirli saatlerde farklı temalar ile gelerek gözünüzün yorulmasını istemiyor. Klavyenin rengini sizin için en iyi tonda ayarlar. Palet stilinde Chrooma, çizgiler arasında kalmanızı istemediğiniz zaman istediğiniz renkler için klavyenizde bir renk paleti hazırlar. 

Çoklu dil!
Farklı klavyeye geçiş yapmadan birçok dilde yazmanıza olanak sağlar. Uygulamanın son güncellemesiyle birlikte Türkçe dil desteğine sahip olduğunu da belirtelim.. 

Otomatik olarak sizin için en iyi emoji önerilerinde bulunur. En çok kullandığınız emojileri görüntülemenize yardımcı olur. Sınırsız kişiselleştirme özelliği bulunduran klavye uygulaması yaptığınız kişiselleştirmeleri ayrıca diğer cihazlarınızda senkronize etmenize de olanak sağlıyor. 

Chrooma Keyboard nasıl yüklenir?
Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamayı ilk açtığınız zaman tanıtım yazısı sizi karşılayacak. Bu yönlendirmeleri takip ederek kişisel klavyenizi aktif hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte varsayılan klavyede belirlemeniz mümkün. Son olarak gerekli tüm izinleri verin ve uygulamayı kulanmaya başlayabilirsiniz. Ardından istediğiniz kişiselleştirmeleri yapabilirsiniz. Google hesabınızla oturum açabilirsiniz. 

Genel olarak iyi bir klavye uygulamasına gerek duyan Android kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulama olup Chrooma Keyboard'ı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,356
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?