Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Cymera - Kamera & Filtreler
Android için Fotoğraf Güzelleştirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz Cymera - Kamera & Filtreler uygulamasıyla çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz birbirinden güzel özçekimler oluşturabilirsiniz. 

170 milyondnan fazla kullanıcısı olan Cymera - Kamera & Filtreler uygulaması içerisinde çeşitli özellikler bulunduruyor. Uğraştıran rötuşların aksine otomatik olarak resimlerinizi dönüştürmek için harika bir düzenleme editörü. Selfie'lere özel birçok kamera özelliği bulunduran Cymera - Kamera & Filtreler uygulamasıyla kolaj oluşturmanız da oldukça kolay. Kolaj ve metin dekorasyon özellikleri ile ön plana çıkan uygulama birden fazla fotoğrafı tek bir karede görüntülemenize imkan sağlamaktadır. 

Doğal ve gerçekçi makyaj, saç öğelerini bünyesinde bulunduran Cymera - Kamera & Filtreler uygulamasıyla fotoğraflarınızda bulunan cilt kusurlarını da örtebilirsiniz. Kontrast, parlaklık, beyazlatma ve kapatıcılar gibi çeşitli özellikleri kullanabiliyorsunuz. 

Türkçe dil desteği sunan uygulamayla düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabilirsiniz. Eğer sizde fotoğraf çekmek, düzenlemek ve paylaşım yapmak için başarılı bir resim editörüne ihtiyaç duyuyorsanız Cymera - Kamera & Filtreler'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,280
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.