Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Dr.Web Anti-virus Light
Android Için Antivirüs Koruma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android işletim sistemli kullanıcınıların kullanabileceği Dr.Web Anti-virus Light uygulaması ile virüsleri yok edebilirsiniz. Android kullanıcıları için hazırlanmış olan bu uygulamayı akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Sistemde bulunan zararlı uygulamaları hızlı bir şekilde tespit ederek silmenize imkan sağlar. 

Bildiğiniz üzere Google Play'de bulunan tüm uygulamalar ne yazık ki virüs taramasından geçmiyor. Şuan için böyle birşey söz konusu olmadığı için Dr.Web Anti-virus Light uygulamasını kullanarak virüslü olan uygulamaları ve dosyaları bulabilirsiniz. 

İçerisinde bulundurduğu gerçek zamanlı sistem taraması sayesinde siz işlem yapmaya çalıştıkça bu analiz ederek bilinmeyen malwarelere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Tespit ettiği yazılımları direkt olarak silmemesi iyi bir yön çünkü sizden habersiz birşey silinmemiş olacak. Uygulama bu yüzden karantinaya alıp size sunmaktadır. Bu sayede yanlışlıkla dosya silinmesinin önüne geçmiş olacaksınız. 

Eğer sizde Android cihazınızda bir antivirüs uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız Dr.Web Anti-virus Light uygulamasını deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,247
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.