File Commander - File Manager

File Commander - File Manager

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için İşlevsel Dosya Yöneticisi

Android dosyalarınızı yönetebileceğiniz başarılı bir uygulamaya ne dersiniz?

Dosyalarınızı şifrelemek için ayarlarınızı kaydetmenize imkan sağlayan başarılı bir dosya yöneticisidir. Android cihazınızda herhangi bir dosyayı işlemek için olanak sağlayan tam bir dosya yöneticisi olan File Commander - File Manager uygulaması işlevsel araçlar bulundurmaktadır. 

Son derece kolay kullanımlı olup sezgisel bir arayüze sahiptir. Hızlı ve kolay bir dosya yönetim deneyimi sunmayı amaçlayan File Commander - File Manager uygulamasıyla dosya klasörlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı, belgelerinizi, indirilenleri ve daha birçok dosyanıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz dosya biçimini görüntüleyebilirsiniz. Sadece video ve fotoğraflarınızı yahut başka seçenekleri kullanarak başka dosyalarınızı tek bir yerde göz atabilirsiniz. 

Kesme, kopyalama, yapıştırma ile dosyalarınızı yönetip yeniden adlandırmanıza ve sıkıştırmanıza imkan sağlamaktadır. Bluetooth üzerinden yakında yer alan cihazlarla hızlı bağlantı kurabilirsiniz. Genel anlamda işini güzel yapan başarılı bir dosya yöneticisi olup bulundurmuş olduğu işlevselleri nedeniyle Android cihazlarınızda File Commander - File Manager uygulamasını denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
3.9.14746
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,694
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?