Fotoğraf Kilit Ekranı

Fotoğraf Kilit Ekranı

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Fotoğraflardan Kilit Ekran Yapma Uygulaması

Android kullanıcıları için hazırlanmış Fotoğraf Kilit Ekranı uygulamasıyla sevdiğiniz fotoğrafları ekrana tuş kilidi olarak ekleyebilirsiniz. Eğlenceli bir uygulama olup ekrana fotoğraf eklemeniz için hazırlanmıştır. Tuş kilidi ekranını fotoğraflardan oluşturmanıza yahut kısayol ile ekranı daha hoş bir hale getirmenize imkan sağlamaktadır. 

Kullanım açısından kolay olduğundan dolayı her düzey kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca kilit güvenlik için destek pin şifre istemektedir. Kilidinizi açmak için pin biilginizi girebilirsiniz. Telefonunuzu meraklı gözlerden uzak tutmak yada çocuklar oynamasın diye şifrelemek için kullanabilirsiniz. Telefonunuzu kilitlemek için eğlenceli fotoğraflardan hazırlanmış bir şifre oluşturabilirsiniz. 

İçerisinde yer alan duvar kağıtlarından en uygun olanı seçerek cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz. Android cihazınızda iPhone kilit ekran temasını da kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz fotoğrafları yeniden boyutlandırarak daha iyi bir görüntü elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınızda görünmesini istemediğiiz kısımları kırpma yoluyla kaldırabilir, döndürebilir ve görüntüyü yeni haliyle farklı kaydedebilirsiniz. Android cihazınızın kilit ekranını fotoğraflarla süsleyerek şifreleme uygulamak istiyorsanız Fotoğraf Kilit Ekranı'nı mutlaka kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Temalar
VERSIYON
2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,224
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?