GO Klavye

GO Klavye

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Emoji, Özelleştirilebilir Alternatif Klavye

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış GO Klavye uygulamasıyla daha hızlı ve kolay bir şekilde yazı yazabilirsiniz. Kelime tahmini özelliğinin de yer aldığı GO Klavye sayesinde standart temanızı değiştirebilirsiniz. Kaydırma özelliğini destekleyen GO Klavye ile kişi aktarması yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde yazı yazabilmeniz için otomatik düzeltme yapmaktadır. 

Kullanıcı dostu arayüze sahip olan bu alternatif klavye Google Play mazağasının en çok indirilenleri arasında yer almaktadır. 60'tan fazla dil desteğine sahip olup 800'den fazla emoji ve diğer gifleri bulundurmaktadır. Mesajlaşmalarınızı daha eğlenceli hale getirmek amacıyla kullanabileceğiniz uygulama emojiler gruplar halinde sıralanmıştır. Bu sayede istediğiniz emojiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ses girişi ve ses kaydedici bulunduran klavyenin düzenlenebilir bir araç çubuğuna sahip olması kullanıcılar tarafından beğenilecek bir özelliktir. İstediğiniz gibi ayarlayıp değiştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Eğer sizde Android cihazınızda alternatif, özelleştirilebilir yahut içerisinde daha fazla emoji bulunan bir klavye kullanmak istiyorsanız GO Klavye'yi mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Temalar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,480
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?