Go Locker

Go Locker

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Kilit Ekranı Kişiselleştirme Uygulaması

Android cihazınızı özelleştirmeye hazır mısınız?

Telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış GO Locker uygulamasıyla cihazınızı özelleştirebilirsiniz. Uyumluluk gösteren yüksek kalitedeki temalar hoşunuza gidecektir. Google Play'in en iyi uygulamalarından biri seçilmiştir. Kaliteli olduğunu kanıtlayan GO Locker uygulaması tamamen gizliliğini korumak için hazırlanmış kilit düğmesi bulundurmaktadır. Eski telefonlarda dahi sorunsuz bir çalışma gösterir.

Android tarzı ve diğer stiller ile temaların geniş olduğunu görüyoruz. Bu da her kullanıcıyı mutlu edecek bir durum. Herkes kendine uygun bir stil bulabilecektir. Kilit ekranından doğrudan mesaj okumanıza da yardımcı olmaktadır. Kısayollar yahut sık sık kullandığınız uygulamalara hızlı erişim yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Çeşitli kişiselleştirme seçenekleri bulunduran uygulama ile bildirimler de ayarlayabilirsiniz. En iyi arayüz geliştiricileri tarafından hazırlanmış olan uygulama son derece güvenilir bir deneyim sunuyor. 

Yüzlerce temanın ücretsiz olarak sunulduğu uygulamada istediğinizi kullanmakta özgürsünüz. Kilit ekranınızı istediğiniz gibi özelleştirmenize imkan sağlayan Go Locker uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,462
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?