Greenify

Greenify indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Otomatik Uygulama Kapatıcı

Greenify ile Android cihazınızın arka planında çalışan uygulamaları sonlandırabilirsiniz.. 

Pil tasarrufu yapmanız için gelişmiş başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Agresif Doze modu ile daha fazla tasarruf için uygulama atarlarından bu özelliği kolay bir şekilde aktif hale getirebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz uygulamaaların arka planda çalışmasını hızlı bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Telefonunuzda yer alan uygulamaları zaman zaman kapatmayı unutabilirsiniz ancak seçtiğiniz uygulamalar ile ekranı kilitlediğiniz andan itibaren 3 dakika sonra otomatik olarak kapatılacaktır. Uygulamanın yapmış olduğu bu işlem sayesinde daha fazla enerji harcamamış olursunuz. 

Kapanmasını istediğiniz uygulamaları seçip kaydet butonuna basmanız Greenify uygulamasının işlevi için yeterli olacaktır. Nitekim uygulamaları seçerken dikkat etmenz gereken bazı noktalar yer alıyor. Mesela klavye uygulamasını kullanıyorsanız bunun sürekli olarak arka planda çalışıyor olması gerekiyor. Bu uygulamayı kullandığınız zaman klavyeni varsayılana dönüşecektir.

Bunun gibi uygulamaları kullandığınızda bu tür olası durumların da kaçınılmaz olduğunu bilmenizi isterim. Türkçe dil desteğine sahip olan uygulama oldukça hoş bir dizayna sahiptir. Eğer sizde Android cihazınızın enerjisinin erken bitmesini istemiyorsanız mutlaka Greenify uygulamasını denemelisiniz.

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,013
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?