Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Inbox by Gmail
Android için Gmail Yönetim Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz Inbox by Gmail uygulamasıyla e-postanıza gelen iş ve kişisel hayatınıza dair olan mailleri yönetebilirsiniz. İletilerin önemli ve önemsiz olanları ayırabilen Inbox by Gmail uygulaması Gmail ekibi tarafından geliştirilmiştir. Maillerinizi düzene koymak için hazırlanan uygulama önemli konulara daha fazla yoğunlaşmanıza yardımcı oluyor.

En önemli bilgileri iletiyi hiç açmadan görüntülemenize imkan sağlayan Inbox by Gmail iletileri gruplara ayırabilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede hepsiyle tek seferde ilgilenebiliyorsunuz. Aynı zamanda tek bir hızlıca kaydırma hareketiyle bu iletileri ortadan kaldırabilirsiniz. Gmail ile çalışan Inbox by Gmail uygulaması Gmail'in güvenilirliğini ve spam koruma özelliğini tam olarak çalıştırmaktadır.

İletilerinizin hepsi Hmail'de durur ve her zaman orda durmaya devam eder. Inbox ise iletilerede ayrıntılı araştırma yapmanıza gerek bırakmadan tam olarak aradığınız herşeyi bulmanıza yardımcı olmaktadır.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,168
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.