İşaret Dilim

İşaret Dilim indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için İşaret Dili Uygulaması

İşaret Dilim uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak işaret dili bilmeyenler ve engelli bireyler arasında iletişim sağlayabilirsiniz. 

İşaret Dilim ile engelli bireyler işaret dili bilmeyenler iletişimi kolay bir şekilde sağlayabilecek. Ücretsiz olarak Turkcell tarafından sunulan uygulama engelli bireyler ve işaret dili bilmeyenler arasındaki iletişimi sağlamak için geliştirildi. 

Çeviri özelliği sayesinde hızı ayarlayabilir, hareketin uygulanma şeklini de detaylı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde yer alan eğitim bölümünde kişisel gelişim, çocuk gelişimi ve eğitimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Kapsamlı uygulamada işaret dili sözlüğünden arama fonksiyonu da mevcut olup gündem bölümünden işaret dilinde haberleri de takip etmek mümkün oluyor. Yazdığınız bir metni yahut söylediğiniz birşeyi anında işaret diline çevirebilen uygulama bir şansı hak ediyor. 

Özellikle işaret dili bilmeyenler ve öğrenmek isteyenlerin seveceğine inandığım iletişim sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz başarılı bir yapıya sahip uygulama olduğundan İşaret Dilim'i Android cihazlarınızda ücretsiz olarak denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.01
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
9,814
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?