Kıble Yönü  Ezan Vakti

Kıble Yönü Ezan Vakti indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Kıble Yönü ve Ezan Vakti Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Kıble Yönü & Ezan Vakti uygulamasıyla sahur ve iftar vakitlerini öğrenebilirsiniz. Namaz vakitlerini öğrenmeniz ve aynı zamanda kıble yönünü öğrenmeniz için tasarlanmış olan uygulama Diyanetten aldığı bilgiler doğrultusunda çalışma göstermektedir. 

Ülke ve şehire göre namaz saatlerini öğrenmenize yardımcı oluyor. Haritadan Mekke'i yahut Kabe imlecini gösterecek olan özelliği sayesinde Kıble yönünü öğrenebilirsiniz. İlk defa gittiğiniz yerin kıblesini eğer bilmiyorsanız Kıble Yönü & Ezan Vakti uygulamasıyla öğrenebilirsiniz. Namaz vakitlerini kaçırmadan dini farzları yerine getirebilirsiniz. 

Aynı zamanda uygulama içerisinde Kur-an'ı Kerim dinleyebiliyor ve zikir tespihatını yerine getirebiliyorsunuz. Dilerseniz ezan vakitlerinden öncesinde yada sonrasında alarmlar kurabilirsiniz. Bu sayede namaz vakitlerini kaçırmamış olursunuz. Ezan sesine yada standart zil sesine alarm kurabiliyorsunuz. İstediğiniz vakit bu alarmları da kapatabiliyorsunuz. İçerisinde yer alan erteleme tuşu sayeside meşgul olduğunuz zaman daha sonra size hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz. 

Ayetlere ve surelere hızlı bir şekilde ulaşabilir yahut dilerseniz sure aramasını uygulamada bulunan arama yerinden yapablirsiniz. Eğer sizde dini vazifelerini doğru zamanda yerine getirmek istiyorsanız Kıble Yönü & Ezan Vakti uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
2.3.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,698
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?