KidLogger

KidLogger

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android İçin Keylogger Ve Takip Uygulaması

Android işletim sistemli cihazınız üzerinde kullanabileceğiniz KidLogger uygulamasıyla keylogger ve takip hizmetinden yararlanabilirsiniz. Artık günümüz çocukları teknolojiden ibaret. Android telefon ve tablet cihazınız üzerinde takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Android'in açık yapısının pek çok tehlikeyi de beraberlinde getirdiği de apaçık ortada. 

Çocuğunuz herhangi bir şekilde mobil cihazında zararlı bir içeriğe girecek diye şüphe ediyorsanız KidLogger uygulamasını kullanabilirsiniz. Android'in açık yapısının pek çok tehlikeyi de beraberinde getirdiği ortada. Çocuğunuzun herhangi bir şekilde mobil cihazında zararlı olabilecek içerikleri ziyaret ettiğinde bunu ebeveynlerin kontrol etmesi çok zor bir hale geliyor. Bu nedenle hazırlanmış başarılı bir uygulamadır. 

Ücretsiz olarak Android kullanıcılarının beğenisine sunulan KidLogger programı çeşitli raporlama yetenekleri sayesinde çocuğunuz akıllı cihazınızı kullanırken neler yaptığını rapor halinde ulaşabilirsiniz. 

Ziyaret edilen web sitelerini görmenize imkan sağlayan KidLogger uygulaması fotoğrafların listesine bile ulaşmanıza imkan sağlıyor. Mobil cihazlara zarar gelmesini engellemek için KidLogger uygulamasını kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,423
HEMEN İNDİR (340.92 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?