Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Mage

reklam

Android için Kim Arıyor, Arama Engelleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Mage uygulamasıyla aramaları hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Mage uygulamasıyla sizin rehberinizde kayıtlı olmayan numaranın bile kime ait olduğunu öğrenebilmeniz mümkün. Akıllı rehber sunan Mage uygulaması sizi arayan kişiler hakkında bilgi vermektedir. 

Son zamanlarda ne yazık ki artan reklam içerikli aramalardan da kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Telefonunuz çaldığı zaman arayan kişinin kim olduğunu da öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede istenmeyen aramalardan kurtulmanız da Mage ile mümkün oluyor. 

Ayrıca arayan numaların ismi, konumu ve fotoğraf gibi birçok bilgisine de Mage uygulamasıyla erişebiliyorsunuz. Telefonunuz çaldığı zaman arayan kişinin bilgilerine ulaşabiliyorsunuz andak karşı tarafın Wi-Fi yada mobil veri özelliğinin açık olması durumunda bu bilgilere erişiliyor. 

Sürekli olarak güncellenen bir yapıya sahip olan Mage uygulaması 3 milyarı aşkın kayıtlı numara bünyesinde bulunduruyor. Spam numaraları kütüphanesine alabilen uygulama gizli numaraların da engellenmesini sağlayabiliyor. Eğer sizde aramalarınızı yönetebileceğiniz iyi bir uygulamaya gerek duyuyorsanız mutlaka Mage'yi Android cihazlarınızda kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,327
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.