Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Moovit
Android İçin Haritalar Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Moovit uygulaması ile gitmek istediğiniz yerler için alternatif yolları önceden görüntüleyebilirsiniz. 

Android işletim sistemli telefon ve tabletler için hazırlanmış olan Moovit uygulaması GPS bağlantınızı kullanarak iyi bir harita hizmeti sunmaktadır. Android kullanıcıları için hazırlanmış olan Moovit uygulaması ile gerçek zamanlı olarak haritalardan faydalanabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak hizmet sunan Moovit uygulaması size yakın yerleri görüntülemenize olanak sağlayacaktır. 

Harita üzerinde yakın istasyonları tıklatabilir yada belirli bir hat için arama yapabilirsiniz. Hedefinizi belirleyerek alternatif yolları görüntüleyebilirsiniz. Adım nagivasyon özelliği sayesinde yürüyerek yol tarifi alabilirsiniz. Bu özellik  dahil olmak üzere gerçek zamanlı güncellemeleri almanıza da  imkan sağlamaktadır. Yol tarifi alabilmeniz için GPS bağlantınızı açmanız gerekiyor. İşiniz bittiğinde pilden tasarruf etmek için GPS bağlantısını kapatabilirsiniz. 

GPS bağlantınızı kullanan Moovit uygulaması ile bulunduğunuz bölgenin haritalarını görüntüleyebilirsiniz. İyi bir hizmet sunmayı amaçlayan Moovit uygulamasını Android cihazınızda denemenizi öneririm. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.3.0.68
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,367
GELİŞTİRİCİ
Moovit
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.