Norton App Lock

Norton App Lock

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Uygulama Kilitleme Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Norton App Lock ile uygulamalarınızı kilitleyebilirsiniz. Parola, desen, PIN ile dilediğiniz uygulama için kilitleme yapabiliyorsunuz. Önemli fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve videolarınızı meraklı gözlerden uzak tutabiliyorsunuz. Dökümanlarınız, e-postalarınız, tüm sosyal ağ uygulamaları, fotoğraf ve videolarınız kısaca tüm hassas verilerinizi de şifrelemek için üç seçeneğiniz bulunuyor.

Sizden başkas birinin erişmemesini istediğiniz uygulamalara açılışta şifre ekleyebilirsiniz. Ayrıca şifreden daha kısa pin koruması da yapabilir yada desen çizildiğinde açılmasını seçenebiliyorsunuz. Diğer koruma seçeneği ise parmak izi. 

Şifreyle korumuş olduğunuz uygulamaları açmaya çalışan kişinin fotoğrafını da çekebilen uygulama 3 başarısız denemenin ardından galeriye bu kişiyi kaydediyor. Eğer sizde Android cihazınızda bulunan uygulamaları kilitlemek meraklı gözlerden verilerinizi uzak tutmak istiyorsanız Norton App Lock uygulamasını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.0.3.186
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,842
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?